Teknoloji 585 views 0

Asus Zenfone 3 Çift Kameralı mı Olacak

Asus Zenfone 3 adı altında birkaç cihaz yayınladı. Bunların arasında diğerlerinin yanında Zenfone 3 Deluxe, Zenfone 3 Ultra ve Zenfone 3 Max bulunur. Ancak Zenfone 3 Zoom adı altında yeni bir cihaz olarak şirket henüz bitmedi, yakın zamanda TENAA tarafından onaylandı – Çin’in FCC eşdeğeri.

Zenfone 3 Zoom, çift kamera kurulumuna sahip olan şirketin ilk akıllı telefonu. TENAA listesine göre, cihaz 16 MP’lik çift arka kameralar ve 13 MP’lik bir sensöre sahip bir önden bakan selfie kamerası bulunuyor. Üstte 2.5D cam bulunan 5.5 inç ekran ve Full HD çözünürlüğe sahip.

Qualcomm’un Snapdragon 625 işlemcisini 2, 3 veya 4 GB RAM‘in yanında, 2.0 GHz‘de saat hızına sahip bulabilirsiniz. Ayrıca, elinde üç depolama seçeneği bulunmaktadır; bu sayede cihazınızın 16, 32 veya 64 GB’lık sürümlerine sahip olabilirsiniz.

Cihaz metalden yapılmış ve 7,99 mm kalınlığında gövdesinde büyük bir 4,850 mAh pil içeriyor. ZenUI’nin bulunduğu Android Marshmallow‘da çalışır, ancak Asus‘un sonunda en yeni ve en büyük Android Nuga’ya geçmesini bekliyoruz. Ayrıca, verilerinizin güvenliğini koruyacak bir cihazın arkasında bulunan bir parmak izi algılayıcısı da vardır. Asus’un Zenfone 3 Zoom‘u Siyah, Gümüş ve Altın olmak üzere üç renkte satışa sunulacak ve şirket başlatma tarihini açıklamamış olsa da, cihazın gelecek ay CES’de resmen Las Vegas’ta resmen ilan edilebileceği düşünülüyor. Asus, Zenovation Etkinliğini 4 Ocak 2017’de zaten planlamıştır. Yaklaşan Zenfone 3 Zoom’u hakkında ne düşünüyorsunuz? Çift kamera ayarı cihazı satın almak mı istiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir