Gündem 414 views 0

İphone 7 BİM Marketlerde Satılacak!

Yakın zamanda Türkiye’deki yerini alarak satışa sunulan İphone 7 artık BİM marketlerinde de satışa sunulacak. Her iki firma tarafından yapılan anlaşmada bizleri neler bekliyor? Sizler için derlediğimiz bu haberde işte detaylar;

BİM marketlerinde sıkılıkla ucuz fiyata alınan elektronik eşyaların arasına artık İphone 7’de olacak. Farklı kampanyalar ile bizleri şaşırtan BİM bu sefer İphone 7 satma kararını aldığına göre oldukça fazla müşteri kapasitesini de artıracak ve bir kez daha kalitesini ortaya koyacak. Bilindiği üzere İphone 7 sadece sayılı firmalar tarafından satışa sunulmaktaydı. Her yerde bulamayacağınız bu marka ve model telefonu BİM marketlerinde görmeniz sizi bir hayli şaşırtabilir.

Sosyal Medyada Gündem Konusu Oldu!

BİM yetkilileri tarafından hazırlanan broşürlerde İphone 7 telefonunu şişli escort satılmasına değinildiğinde Sosyal Medya’da en çok konuşulan konular arasında oldu. 18 Kasım 2016 tarihinden itibaren BİM marketlerinde İphone 7 almak mümkün görünüyor. Şimdilik sadece 32 GB olan modellerin satılacağı bildirildi. İphone 7 BİM’de kaç para olacak gibi soruların cevapları da hızlı bir şekilde Google’da aranmaya başladı bile. 2999 TL den satışa sunulacağı biliniyor. Apple firması İphone 7 için Türkiye’deki satılma bedelini 3249 TL olarak belirlese de BİM ile anlaşmaları 250 TL daha indirimli hale gelmesi bu telefona sahip olmak isteyenler için büyük bir avantaj oldu.

BİM mağazalarında satışa sunulacak olan İphone 7 cihazları stoklarla sınırlı olacak. Bu sebeple hızlı davranan kişiler 250 TL indirimli bir şekilde cihaza sahip olabilirler. BİM İphone 7 broşürüne daha detaylı bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

bim iphone 7

bim iphone 7

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir