Teknoloji 438 views 0

LG G6 Özellikleri Neler Olacak

LG G6 Özellikleri Nelerdir

2016 yılının efsane telefonları arasına girmek için tasarımda değişikliğe giden LG firması LG G5 serisin göre daha farklı bir yol izleyecek gibi görünüyor. Hatırlanacağı üzere G5 modelinin tasarımı diğer serilere göre daha farklı olarak önümüze gelmişti. Özellikle tasarımında modüler olarak piyasaya sürülmesi kullanıcıları tarafından pek beğenilmemişti. G6 modelinde G5 gibi tasarım geliştirilmeyecek. Böylelikle G serisinin yeni bir tasarımına devam edilmeyerek kullanıcılara yönelik özellikleriyle karşımıza çıkacak. Kısacası LG G5 de olan tasarım LG G6 modelindeki gibi olmayıp G3, G4 şeklinde olacak.

LG G6 Haberleri Netlik Kazanmadı!

LG G6 da piyasadaki söylentilere ortak olarak söz konusu olan model için hiçbir bilgi doğrulanmadı. Sızma olarak adlandırılan bilgiler doğrultusunda meraklı kişilere bilgiler sunulmaya devam ederken amaç ise sadece tahminlerden ya da sızdırılmış bilgilerden yola çıkılmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Çin’de açıklama yapıldığına dair bilgiler yer alsa da kanıtlanması güç olabilen bir durumdur. Özellikle iris tarayıcı ile LG G6 ‘nın vazgeçilmez özellikleri arasında yer alması bekleniyor. LG G6 iris tarayıcı özelliğinin olup olmayacağı netlik kazanmasa da LG G6 Mobil Ödeme özelliğinin olacağı kesin gözüyle bakılıyor.

LG G6 Çıkarılabilir Pil İle Geliyor!

İnternet üzerinden yaptığımız araştırmalara göre LG G6 çıkarılabilir pil tasarımıyla karşımıza çıkacağı sızdırılan bilgiler arasındadır. Böyle bir karar alınmasındaki sebep ise, son zamanlarda diğer telefon üretici markaların bataryalarındaki patlama sebebiyle her ihtimal göz önünde bulundurulduğu söylentiler arasındadır. Özellikle Samsung Note 7 modelinin sürekli olarak patlaması ve kullanıcılarının yoğun bir şekilde mağduriyeti sebebiyle böyle bir karar alındığı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir