Oyun 452 views 0

NBA 2k17 İnceleme

Türkiye de basketbol çok fazla popüler olmayıp, izleyicileri etkisi altında bırakmazken, 2001 Avrupa Şampiyonası zamanında alınan başarılarla ülkemiz de basketbol oldukça gözde olmaya başlamıştı. Özellikle Mehmet Okur ve Hidayet Türkoğlu gibi Türk oyuncuların NBA de oynamasıyla maçların izlenmesine talep artması kadar NBA oyununa da talep oldukça fazla artmaya başladı.
Son sürüm NBA 2K17 inceleme fırsatımız olmasıyla oyunun ilk daha kapak görselin de bizi Black Mamba lakaplı Kobe Bryant karşımıza çıkıyor. Oyuna girildiğin de sizi tamamen sade bir girişin karşılaması kadar kaliteli müziklerle belli bir havaya girmenize sebep olmaktadır. Ana Menü de ise sizleri Play Now, My Career, MyTeam, My GM/MY league gibi dört ana seçenek karşınıza çıkıyor.

Özellikle oyunca Kariyer moduna oldukça fazla geliştirilmiş olması sonucu iyi bir basketbol yetiştirmek sizler için oldukça zor olacaktır. Bunların yanın da görsel efektlerin bilgisayarınız iyi ise oldukça rahat oynama imkânınız olacaktır. Oyunda en önemli görseller ise oyuncu yüzlerinin oyun içerisin de oldukça fazla detaylı olması yanında parkelerin detayları ve etraftaki seyircilerin detayları yine sizi cezbedecek gibi görünmektedir.
Basketbol ve oyun merakı olanlar için tam anlamıyla görsel bir şölen yaşatmayı planlayan NBA 2K17 sınırlarını zorlayarak 2017 yılın da oldukça fazla kişinin merakını çekecek gibi görünüyor. Kusursuz renkler ve efektler, ince detaylar bunların en başın da gelen özellikler olma olasılığı taşımaktadır.

a9bd37e0-2ff1-4203-b1fe-a0374e2ee274-large16x9_nba2k17agnosticfobspa_qp78

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir