Gündem 359 views 0

Show Tv HD Canlı Televizyon Kanalları İzle

Show TV kanalı ilk olarak Fransa merkezli kurulan bir kanaldır. 1991 yılında yayıncılık sektörüne adım atan Show TV Fransa üzerinden 1 sene yayın yaptıktan sonra ülkemizde de yayıncılık yapmaya başlamıştır. Show TV kanalının ilk sloganı “Başka bir alem” olmuş ve bu slogan ile ilgiyi üzerine çekmeyi başaran bir kanal oldu. Erol Aksoy, Haldun Simavi ve Dinç Bilgin işbirliği ile televizyon kanalı piyasasına girmiş bir kanal olan Show TV ilk kurulduğu seneler haber programları yapılmayan bir kanaldı.

Türkiye piyasasına giriş yaptıktan birkaç ay sonra Türkiye’nin en çok sevilen haber sunucularından olan Mehmet Ali Birand haber bültenlerini sunmaya başladı. Eski günlerini mumla arasa da Show TV bir zamanlar kardeş kanalı Cine5 ile Türkiye’nin çok izlenen kanallarından biri olmuştur. Ana haber bülteni hizmeti verdikten sonra izleyici kitlesinde çok büyük artış olan Show TV bugünlerde birçok uydu yayını üzerinde izleyicileri ile buluşuyor. Show TV ayrıca bünyesinde bulundurduğu radyo kanalı ile beraber ara ara ortak yayın yapıyor.

Günümüzde Show TV Ciner Medya grubu tarafından yönetilmektedir. Kanalın ilk genel müdürlüğü görevini Güner Civaoğlu yapmıştır. Ana haber bülteni alanında en büyük sükseyi kanal Reha Muhtar zamanında yapmıştır. 1996 yılı ile 2000 yılı arasında Reha Muhtar ile Ana haber bültenini izleyiciler ile buluşturan Show TV Reha Muhtar’ın kendine has sunumuyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Eski zamanlarda sunduğu birçok program ve yayınladığı diziler ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Show Canlı tv günümüzde de yine yavaş yavaş üst sıralara çıkmaya başlamıştır. Bir zamanlar Türkiye’nin en çok izlenen programlarından olan Biri Bizi Gözetliyor programına ev sahipliği yapmıştır.

Son yıllarda düşüş içinde olan kanal yapılan yatırımlar ile bir nebze de olsa kendini toparlamayı başarmıştır. Show TV her yaşa hitap eden bir kanaldır. Yayın akışında dini, magazin, aktüel, haber, film gibi içeriklere yer vermektedir. Böylece kanal geniş bir kitleye hitap ettiğini uzun yıllardır kanıtlamıştır. Show TV kanalı bugünlerde birçok program, dizi, film gibi içeriklere sahiptir. Dizi içeriklerinde İçerde gibi önemli bir polisiye dizisine yer vermektedir. İlk bölümünden beri dizi reyting rekorları kırmış ve Show TV kanalının eski havasına girmesini sağlamıştır. Ayrıca kanalda yeni gelin ve Bir deli sevda isimli dizilerde bulunmaktadır. Evlilik programı olarak evleneceksen gel adlı program ile birçok kişiyi ekranlara kitlemeyi başaran Show TV ayrıca Hafta içi her gün Zahide Yetiş’le isimli sohbet programına ev sahipliği yapıyor. Kendi formatı ile tamamen Türk yapımı olan bilgi yarışması Bir sorun mı var? Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Türkiye’nin önemli komedyenlerinin yer aldığı Güldür güldür Show’da sizleri güzel skeçleri ile güldürüyor. Daha birçok program Show TV kalitesi ile sizler ile buluşuyor. Show TV kanalı 2014 senesinden beri yüksek çözünürlük adı altında HD kanalı ile beraber ortak yayın yapıyor.

Show TV Kanalını Nasıl İzlerim?

Show TV kanalını ister uydu yayınları üzerinden televizyondan ister canlı olarak kendine ait internet sitesinden izleyebilirsiniz. Kanal karasal yayın olarak Türkiye’nin yer yerinde yayın yapıyor. Canlı TV sitemiz üzerinden de Show TV kanalının eğlenceli ve renkli programlarını görüntüleyebilirsiniz. Site olarak ayrıca en yüksek çözünürlükte hizmet sunuyoruz. Bu kanalı donmadan Canlı TV üzerinden bizim farkımız ile izleyebilir ve eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Daha birçok kanalı izlemek için arama butonundan arama yaparak erişebilirsiniz.

Ayrıca değişik, farklı yayın kanalları içerisinde sizlere: http://www.canlitvturk.org/fox-tv2 sayfasını tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir