Teknoloji 216 views 0

Telefon ile başka bir cihazı takip etme

Telefon ile artık çağımızda bir başka cihazı takip etmemiz mümkün hale geliyor. Gerek bir telefondan bir başka telefonu gerekse bir bilgisayarı veya bir bilgisayardan bir telefonu takip etmemiz mümkün hale geldi.  Bu durum legal ve illegal olarak yapılmaktadır ancak illegal olarak yapıldığı zaman büyük cezalar alınabilir. Legal olmasını sağlayan durum ise karşıdaki kişinin bu durumdan haberdar olarak o cihazı kullanması ile oluyor. Örnek olarak bir çalışanınıza verdiğiniz cihazda o cihazda neler olup bittiğini takip edebilirsiniz veya bir ebeveyn olarak çocuğunuzu takip etmek istiyorsanız yine telefon takip programı size yardımcı olacaktır.

Tamamen yasal olarak kullanılabilir

Peki nereden bulabilirim diyorsanız. Bu programlar ücretli ve ücretsiz olarak alınabilmektedir ancak ücretsiz olarak aldıklarınızda lisans olmazsa ki bu çok sık görülen bir durum bu durum yasal olmamaktadır. Yani program telefon takip konusunda herhangi bir lisansa sahip değilse bu konuda problem yaşayabilirsiniz. Bu konuda problem yaşamak istemiyorsanız ücretli ancak şimdilik ücretsiz olan Mspy programını söyleyebiliriz. Programı yukarıda bahsettiğimiz durumlarda kullandığınız zaman herhangi bir problem yaşamazsınız. Takip edeceğiniz cihazın yasal olarak cihaz sahibi tarafından bilinmesi durumunda bir problem olmayacaktır.

Paket çeşitleri var

Eğer izleme hakkınız yoksa da zaten sorumlusu programı kullanan kişi oluyor. Mspy programı şu anda bir süreliğine ücretsiz olup  Mspy ücretsiz indir adresinden indirebilirsiniz. 7 gün boyunca programı herhangi bir ücret ödemeden özellikleri ile birlikte kullanarak programın keyfini çıkarabilirsiniz. Tamamen duruma uygun paketleri ile de kullanıcılara kolaylık sağlayan program birçok paket çeşidi ile kullanıcıları tek bir paket kullanmaya zorlamıyor. İhtiyacınıza karşılık verebilecek şekilde oluşturulan paketlerden birisini seçerek kullanabilirsiniz. Şimdi Mspy ücretsiz deneme sürümüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. Gerek bilgisayarı gerek telefonu takip edebilirsiniz ancak takip etmek ve kullanacağınız cihazlar Anroid, iOS, Windows ve Mac yazılımlarına sahip cihazlar olmalıdır. Linux gibi farklı yazılımlar üzerinde program çalışmamaktadır. Yukarıda bahsettiğimiz yazılımlar ile çalışan cihazlar olsa bile programı çalıştırması için bir takım donanımsal özelliklere sahip olması gerekiyor. Bunu da ücretsizken deneyerek görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir